Follow me.... I'm your sorrow in your dream
 
ИндексMystic moonТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 
 

Л е г е н д а - пътеводител за Кралството

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Gentiana
Dark Gothic Queen
Dark Gothic Queen
Gentiana

Аз съм : Female
От Запад : Scorpio Драгоценни камъчета оставих : 6401
Събраха се години : 149
След първия дъх на : 02.11.1874
В този свят съм : КралицатА
По душа съм : Нощна пеперудА
Думите ми в злато са... : 6593
Реверанси : 207
Довя ме вятърът тук на : 28.06.2007

Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Vide
ПисанеЗаглавие: Л е г е н д а - пътеводител за Кралството   Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Icon_minitimeЧет 30 Юли - 12:04:31

Шшштттт...Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Images?q=tbn%3AANd9GcQhVS8Zk1lJH8lxRt10w7aLn65XQyDUbugk4seSxqDoPOKESip3
Щом вече си отворил вратата, странниче, сигурно сега стоиш объркан на прага и се питаш откъде ли да започнеш откриването на нашите тайни.
Да, нашето Кралство е голямо и пълно с блещукащи малки съкровища и големи цветя.
Аз ще ти помогна да се ориентираш.
Ела с мен и слушай внимателно.

Да разтворим вратата на първата зала.

Тя ни е най- ценната, защото тук е събрано нашето ЛИЧНО творчество, всичко, което нежната ни муза е издиктувала, а пръстите и сърцето са изписали.  [You must be registered and logged in to see this link.]

Втора зала.... [You must be registered and logged in to see this link.]
Това е мястото, в което пишем ЕДИН стих с приятел- куплет от мен, куплет от него. Нашите дуети.
Би могло да бъдат и три-ети и много- ети  Л е г е н д а - пътеводител за Кралството 650269930 , стига да искаме. Но най-често пишем по двойки.

Трета зала -[You must be registered and logged in to see this link.]
Тук се събираме, за да се забавляваме ЗАЕДНО. Има много и различни поетични игри . Ще се радваме да се включиш и ти.

[You must be registered and logged in to see this link.]- Четвърта зала ( или по-скоро близката гора зад замъка  wink )
Ето тууууук става горещо. Димят пистолети, звънтят саби.
Ноооо кръв, слава на Боговете, няма.
Това е мястото за дуели.
ДВА стиха на ЕДНА тема, зададена от Кралицата, които се  "дуелират" и побеждава този, за когото са дали гласа си повечето от поданиците на Кралството. Като на гладиаторската арена.
Но тук никой на никого не се сърди. Няма убити.

[You must be registered and logged in to see this link.] - Зала номер пет.
Нашето училище. Както показва самото заглавие - речници по стихознание и език и още много.

Шеста зала.- Нашата библиотека.
Тук донасяме писанията на други мъдри и талантливи творци, живеещи извън пределите на Кралството ни.
[You must be registered and logged in to see this link.]

В седма зала са събрани пътечките към всеки един от нас - [You must be registered and logged in to see this link.]
Всяко име отваря една човешка душа, с всичките и възходи и падения, отразени в творбите и, събрани врата до врата.
То е като да надникнеш в дълбок кладенец и да се огледаш там в чистата му вода.


Осма зала.[You must be registered and logged in to see this link.]
Както показва самото заглавие, тук става въпрос за нещо свързано с числото 10.
Идеята е тази - 10 автори пишат по зададена от Кралицата тема стихове за 10 дни. След тях нови 10  и така. Нашият Декамерон.


В зала номер девет [You must be registered and logged in to see this link.] е мястото за размисъл над човешките пороци и добродетели.


И тук свършва огледът на първия етаж от нашето Кралство.
Да починем малко, преди да продължим към другите етажи.
rose Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Lineechka-41 rose


Последната промяна е направена от Gentiana на Пон 17 Фев - 20:29:23; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
http://aspasia-gentiana.blogspot.com/
Gentiana
Dark Gothic Queen
Dark Gothic Queen
Gentiana

Аз съм : Female
От Запад : Scorpio Драгоценни камъчета оставих : 6401
Събраха се години : 149
След първия дъх на : 02.11.1874
В този свят съм : КралицатА
По душа съм : Нощна пеперудА
Думите ми в злато са... : 6593
Реверанси : 207
Довя ме вятърът тук на : 28.06.2007

Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Л е г е н д а - пътеводител за Кралството   Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Icon_minitimeЧет 30 Юли - 18:59:24

Продължаваме натам ...
Втори етаж

Първата зала е тази , в която доброто възпитание изисква да се представиш на другите и да се покажеш(ако искаш) - [You must be registered and logged in to see this link.]
Има теми за любими неща, етикет и други.


Зала номер две, която ще видиш, е [You must be registered and logged in to see this link.].
И тук е място за забавление, но за разлика от тези на първия етаж, тук игрите не са в рими, а всякакви други, тестове, спорт, споделено хоби и т.н.


В зала номер три е бърборилнята, беседката за почивка и разговори на чашка чай или кафе, за оплаквания и похвали, за нещата от живота - [You must be registered and logged in to see this link.]


Четвърта зала.Тя се казва [You must be registered and logged in to see this link.], защото в нея събираме всичко красиво, което срещнем по пътя си - картини, фотографии, филми, представяме създателите на разни красиви неща.


Пета зала . [You must be registered and logged in to see this link.]
Тук си дават среща музите на историята, философията, психологията и другите.



В зала номер шест [You must be registered and logged in to see this link.] можеш да се консултираш за здравето си. Да прочетеш полезни и нужни за него неща.


В седма зала любопитните ще разберат [You must be registered and logged in to see this link.] се е случило.


Зала номер осем
Тук е музиката. Всичко за нея.
[You must be registered and logged in to see this link.]


и дотук засега ...


Последната промяна е направена от Gentiana на Съб 27 Фев - 12:36:50; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://aspasia-gentiana.blogspot.com/
Gentiana
Dark Gothic Queen
Dark Gothic Queen
Gentiana

Аз съм : Female
От Запад : Scorpio Драгоценни камъчета оставих : 6401
Събраха се години : 149
След първия дъх на : 02.11.1874
В този свят съм : КралицатА
По душа съм : Нощна пеперудА
Думите ми в злато са... : 6593
Реверанси : 207
Довя ме вятърът тук на : 28.06.2007

Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Л е г е н д а - пътеводител за Кралството   Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Icon_minitimeПон 17 Авг - 18:07:18

етаж три

Ако отворим вратата на зала номер едно[You must be registered and logged in to see this link.]...,
както показва самото име, тук ще са отразени постиженията на науката в областта на Software и Hardware.

Зала номер две.
Новините. Празниците. Място за идеи и оплаквания. Това е мястото - [You must be registered and logged in to see this link.]


Зад вратата на зала номер три се шепне Л е г е н д а - пътеводител за Кралството 650269930
Защото тук ще си говорим за интимни неща.
[You must be registered and logged in to see this link.]


А зад тази на номер четири се говори още по-тихо ...Там [You must be registered and logged in to see this link.] на всичко тайнствено и езотерично.


Вратата на пета зала води до [You must be registered and logged in to see this link.] .
Кой, за какво, с какво е награден.


Шеста зала е за [You must be registered and logged in to see this link.]
Тук са връзките към всичко, впечатлило ни във външния свят.

:white rose: :white rose: :white rose:


на последния , четвърти етаж са нашите (тайни wink ) клубове


първа зала - Клуб "Кутията на ПандорА" ...
не, не търкай объркано очи , не го виждаш...
Защото той е само за членове и направо казано, си е чисто женски клуб и то за дами, които са си заслужили правото да членуват в него.

втора зала - РУССКИЙ клуб "Не пугают ночные дороги"
и него няма да видиш
Него могат да видят и да отворят вратата му русофилите, ценящите руската култура и четящи на руски език


трета зала - клубът на нашите лордове - МЪЖКИ клуб "The son of Adam"
Него ще видиш , както и следващия, намиращ се в


четвърта зала -
клубът на лилитките, нашите нежни и горди дами - ЖЕНСКИ клуб "A Daughter Of Lilith" (моля, да не ги бъркаш с "Лолитките", защото грешката ти ще е наистина скъпо струваща, нашите амазонки са малко диви и точно толкова чаровни и знаещи цената си създания)


и най- накрая следва .... [You must be registered and logged in to see this link.] ... за всичко, поовехтяло и отминало.

Това е ...
Сигурно си вече уморен ...
Разходката беше дълга, знам.
Е, можеш да си починеш в някоя от залите ни за забавление... или да си продължиш по пътя, ако решиш, че нашето кралство не е за теб.
Каквото и да решиш ... нека Светлината е с теб и озарява пътя ти с нежност и любов.
rose happy


Последната промяна е направена от Gentiana на Съб 27 Фев - 12:41:03; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
http://aspasia-gentiana.blogspot.com/
Gentiana
Dark Gothic Queen
Dark Gothic Queen
Gentiana

Аз съм : Female
От Запад : Scorpio Драгоценни камъчета оставих : 6401
Събраха се години : 149
След първия дъх на : 02.11.1874
В този свят съм : КралицатА
По душа съм : Нощна пеперудА
Думите ми в злато са... : 6593
Реверанси : 207
Довя ме вятърът тук на : 28.06.2007

Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Л е г е н д а - пътеводител за Кралството   Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Icon_minitimeВто 25 Авг - 5:34:41




 (381x698, 150Kb)


Code Name: Lilith




[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
http://aspasia-gentiana.blogspot.com/
Sponsored content




Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Л е г е н д а - пътеводител за Кралството   Л е г е н д а - пътеводител за Кралството Icon_minitime

Върнете се в началото Go down

Л е г е н д а - пътеводител за Кралството

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Code Name: Lilith :: ПоРтАтА :: Пред дракон строг се поклони ...-