Follow me.... I'm your sorrow in your dream
 
ИндексMystic moonТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 
 

тема на ДЕНЯ

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeЧет 8 Окт - 9:07:01

Хайде да си имаме тема на деня!!!


В нея може да пишем, докато пием кафето си в един от онези моменти, когато искаш да избягаш от колегите и лудницата. Няколко минути релакс...... То не е толко важна темата, а мястото където минавайки ти става мило да прочетеш някой от приятелите си или да размениш 2-3 думи с него. Като затворено общество мисля, че повече теми за общуване ще са полезни тема на ДЕНЯ 650269930


А постепенно може да го обособим като отделна зала...
Темите ще пускам аз всяка сутрин, като задължение, но ако има някой идея за тема на деня, моля да се чуства задължен да я пусне вместо мен /та и аз да се зарадвам wink /
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeЧет 8 Окт - 9:16:15

темата днес:

Времето и грипа.



/Ще почана с нещо банално/ Времето, като основна тема за хора дето незнаят как да завържат разговор /хихи/ поне при мен е приятно и есенно. От студа рано сутрин, жегата в обедната почивка и все по-ранното стъмване вечер. И като всяка есен с тази промяна идва и гърлобола, подсмърчането и т.н. Тъпото тук е, че от няколко дни хващам една спекула, че зачестяват заболяванията от забележете, не какъв да е ами точно т.нар. "свински грип" и се налага масова имунизация на хората.. Една трудна wink колежка се беше изплашила и вчера хукнала да си купува така наложителната ваксина. Две дечица от Софииски училища били се разболели. Мен лично много ме съмнява дали диагнозата е точна и дали не е само слух, пуснат от съученици майтапчии понесен после чут недочут..
Но това е и кампания за продаване на този вид стока- здраве под форма на ваксини. Какво ще кажете по въпроса?
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
Тя
дух свети
дух свети
Тя

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 2099
В този свят съм : светулка
По душа съм : череша
Думите ми в злато са... : 932
Реверанси : 55
Довя ме вятърът тук на : 06.08.2007

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeЧет 8 Окт - 10:25:48

И аз съм на мнение, че се спекулира с различните видове грип, за да процъфтява фармацефтичната индустрия. Ок, наистина е добре човек да взема превантивни мерки за здравето си, но нужно ли е да се стига до масови истерии?
Освен това - говоря лично за себе си - ваксините не винаги помагат. Било защото вирусите постоянно мутират и не е ясно вчерашната ваксина пази ли от днешния грип, било защото всеки организъм реагира различно. Един единствен път съм си слагала противогрипна ваксина, след което цяла зима бях болна. Ама буквално цяла зима. Няма да повторя тази грешка.
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
CAMCOH
херцог Бяла сова-златен минзухар
херцог Бяла сова-златен минзухар
CAMCOH

Аз съм : Male
Драгоценни камъчета оставих : 2712
В този свят съм : Мечтател
По душа съм : Идеалист
Думите ми в злато са... : 3523
Реверанси : 253
Довя ме вятърът тук на : 03.06.2009

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeЧет 8 Окт - 22:28:41

Това е втората индустрия, след военната, която е способна да си създаде сама враг, който после всички заедно да преследваме и да ПЛАЩАМЕ за преследването...
smile
Върнете се в началото Go down
http://www.stihovebg.com/authors_info/author/CAMCOH/
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeПет 9 Окт - 9:33:27

днес 09.10.09
тема на деня:

новите правила за участие на евровизия

уф, то като при комунизма: ще има 1 предварително избран кандидат, с прдварително напиани 3 песни пециално за случая и ние ще имаме право да гласуваме за него или... познайте- за него!!! Еха, че избор....


Последната промяна е направена от skyblueirina на Пет 9 Окт - 10:14:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
Тя
дух свети
дух свети
Тя

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 2099
В този свят съм : светулка
По душа съм : череша
Думите ми в злато са... : 932
Реверанси : 55
Довя ме вятърът тук на : 06.08.2007

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeПет 9 Окт - 9:59:27

А, то до сега като имаше друг регламент, като че ли имахме право на избор...Помните миналата година като спечели 'човекът-глас' какво недоумение предизвика у всички...
Абе, никво гласуване с СМС-и за каквото и да е. Това са пари на вятъра, щото всичко предварително е решено, а ние само спонсорираме тъпите организатори. И за Мис България беше така...уж с СМС-и я избраха, а после, народът, който уж беше изпращал тези СМС-и недоумяваше как така се е случило, като никой няма спомен да е гласувал за нея /това по разни форуми и блогове се обсъждаше. И не помня вече къде, ама от около 500 коментара имаше само 3 положителни за миската, та ако приемем, че това е било нещо като представителна извадка на обществото, за какво въобще говорим.../ Айде няма нужда!
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeПет 9 Окт - 10:14:16

ето го и целия текст: Невена Андонова съобщи голямата промяна в българската Евровизия - по гръцки образец ще избираме коя песен да ни представя на песенния конкурс, а не кой изпълнител, станаха ясни и подробностите около новия регламент. От БНТ твърдят, че той е бил утвърден след анализ на натрупания опит и на практиките в другите европейски страни.

Тази година БНТ ще проведе широко допитване до 51 наши музикални специалисти и престижни медии и институции. Анкетата ще определи избора на изпълнител (солист, дует или група). Той ще изпълни пет песни, поръчани и продуцирани от националната телевизия. Песента - победител ще бъде определена чрез зрителско гласуване със SMS-и и телефонни обаждания във финално шоу, което ще бъде излъчено пряко по БНТ.

В момента от БНТ водят активни разговори за покана на участниците в анкетата. След тяхното потвърждение официално ще бъдат обявени и имената им.

Според новите правила на регламента:
-Песните-кандидатки трябва да бъдат български национален продукт.
-Песните /текст и музика/ не бива да бъдат публично изпълнявани или комерсиално разпространявани преди 1 октомври 2009 г.
-Максимално допустимото времетраене на отделните песни е три минути.
-Всяка песен може да включва максимум шестима души изпълнители на сцена.
-Всички музикални изпълнители и участници на сцена трябва да са навършили минимум 16 години към датата на финалите в България.
-Всеки изпълнител на сцената може да се състезава само за една страна в Европейския конкурс.
-Авторите и изпълнителите са свободни да изберат на какъв език да се пее в техните песни.
-Изпълнителите ще пеят на живо на сцената, под съпровод на запис (синбек), който не съдържа никакви вокали или вокални имитации.
-Текстовете и/или изпълнителите на песните не бива да уронват по никакъв начин престижа на Конкурса, както и на Телевизията, която го организира.
-Одобреният за участие изпълнител (солист, дует или група) и неговият сценичен екип се задължават да изпълнят своите песни, във всичките етапи на състезанието, без допълнителни условия и без право на публичен коментар на другите песни, както и на Регламента, от сцената на конкурса.

Изборът за най-подходящ изпълнител, който да представи България в Песенния конкурс на Евровизия 2010, както и стила на песента, ще се осъществи на база проведена анкета с 51 доказани професионалисти от музикалната индустрия (композитори, аранжори, поети, журналисти, режисьори, музикални педагози), представители на артистични съюзи и на електронни и печатни медии. Изпълнителите, събрали гласове от проведената анкета ще бъдат подредени в класация във възходящ ред съобразно броя на събраните за тях гласове. При получаване на равен брой гласове за двама изпълнители, за тях се провежда ново арбитражно гласуване от участниците в анкетата. При отказ за участие в конкурса на класирания на първо място изпълнител , изборът преминава върху определения следващият по ред в списъка.

В качеството си на продуцент на конкурса "Избор на българската песен в Евровизия", БНТ си запазва правото на контрол, корекции и окончателно становище по аудиовизуалния облик за представянето на песента-победителка във финала - Осло май 2010 г.
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeСъб 10 Окт - 9:17:33

добро утро!
днес 10.10.2009г е събота

и някои от нас ще спят до късно, други ще се трудят /отново/

Темата днес:

ЗАКУСКАТА???


домашни палачинки и кафе по пижама или изтупани в кафето с музика и тротоарен шум?


Лично аз съм потърпевшата в случая, дето трябва да стане рано и да приготви всичко, а после да почисти, така че с 2 ръце ЗА закуската навън- поне понякога и на мен да ми сервират
wink
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
Боримир
лорд Протектор
лорд Протектор
Боримир

Аз съм : Male
От Запад : Scorpio Драгоценни камъчета оставих : 1089
Събраха се години : 133
След първия дъх на : 13.11.1890
В този свят съм : ДЪХ
По душа съм : ИМАГИНЕРЕН
Думите ми в злато са... : 1087
Реверанси : 51
Довя ме вятърът тук на : 22.10.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeСъб 10 Окт - 11:08:33

ЗА КАФЕТО И ЗАКУСКАТА В ЛЕГЛОТО. НЯМА НИЩО ПО ХУБАВО ОТ ТОВА ДА СЕ СЪБУДИШ ОТ УХАНИЕ НА ТОПЛО КАФЕ И ДА ГУШНЕШ ЧОВЕКА ДО СЕБЕ СИ В ЛЕЖЕРНА КЪСНА УТРИН.
Върнете се в началото Go down
CAMCOH
херцог Бяла сова-златен минзухар
херцог Бяла сова-златен минзухар
CAMCOH

Аз съм : Male
Драгоценни камъчета оставих : 2712
В този свят съм : Мечтател
По душа съм : Идеалист
Думите ми в злато са... : 3523
Реверанси : 253
Довя ме вятърът тук на : 03.06.2009

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeСъб 10 Окт - 11:30:58

Тема 2 за днес wink



Не, наистина не разбирам как Барак Обама получи Нобелова награда за мир... Дори аз познавам хора, които може би я заслужават повече от него...
vergessen
Върнете се в началото Go down
http://www.stihovebg.com/authors_info/author/CAMCOH/
Тя
дух свети
дух свети
Тя

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 2099
В този свят съм : светулка
По душа съм : череша
Думите ми в злато са... : 932
Реверанси : 55
Довя ме вятърът тук на : 06.08.2007

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeСъб 10 Окт - 11:33:59

Хахах, уважаеми лорде, във връзка със закуската в леглото - позволих си да пренеса нещо тук от руския клуб:
Цитат :
● Хочешь завтрак в постель - спи на кухне!
Question
Иначе - моята е лесна - живея сама и не закусвам. Идилийка, а?
Ако ми е мързеливо /особено в хладните утрини/- правя си чай или горещ шоколад и се замъквам обратно в леглото /с лаптопа, разбира се/, ако не ми е мързеливо и времето е топло - същата работа, ама на терасата.
Иначе, с предпочитания към домашната закуска съм. Ставала съм като една същинска патриархална работна мома и съм правила баница, да е готова като се събуди по-бившия любим. Или някакви сандвичи. Нооо, палачаинки не мога да правя :( Тоест, не съм опитвала никога. Тъй че, ако на някой някога му се приискат палачинки за закуска... smile
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeСъб 10 Окт - 11:56:41

Хихихи, ама палачинките са най- лесното. Как?!?- не сте ли гледала филмчето за Пипи, мила ми Херцогиьо! То вярно, че много версии се нароиха в последно време. Но палчинките са лесни - вижте там .. Яйца, брашно и малко мляко, разбъркваш леко- ха така, и най-важното- това да е добре напечен тигана!! wink wink wink




А колкото до нобелиста.. Ам този не е ли на власт отскоро и за какво са му я присъдили? Че позатихнаха нападенията над "вражеските мюсюлмански" народи ли? Това е хубаво, ама недостатъчно, според мен. Дайте повече материал, Херцоже !
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
CAMCOH
херцог Бяла сова-златен минзухар
херцог Бяла сова-златен минзухар
CAMCOH

Аз съм : Male
Драгоценни камъчета оставих : 2712
В този свят съм : Мечтател
По душа съм : Идеалист
Думите ми в злато са... : 3523
Реверанси : 253
Довя ме вятърът тук на : 03.06.2009

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeСъб 10 Окт - 12:05:25

Там е работата - материал няма. Сигурно горкият Алфред се върти в гроба в момента... :(
Върнете се в началото Go down
http://www.stihovebg.com/authors_info/author/CAMCOH/
Тя
дух свети
дух свети
Тя

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 2099
В този свят съм : светулка
По душа съм : череша
Думите ми в злато са... : 932
Реверанси : 55
Довя ме вятърът тук на : 06.08.2007

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeСъб 10 Окт - 12:19:01

Тука малко от Актуално.ком

"Лех Валенса изрази изненада от "твърде бързото" удостояване на Барак Обама с Нобелова награда за мир, предаде АФП.

Лауреатът на същото отличие за 1983 година не скри учудването си и окачестви решението на Нобеловия комитет като "прибързано".

"Кой? Обама? Толкова бързо? Той още не е имал време да направи каквото и да било. За момента само дава предложения," заяви Валенса.

"Понякога Нобеловият комитет дава тази награда за да насърчи отговорното отношение на някого. Затова трябва да дадем шанс на Обама," добави той."


Та, Херцоже, явно не само Вие се чудите тема на ДЕНЯ 650269930
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
CAMCOH
херцог Бяла сова-златен минзухар
херцог Бяла сова-златен минзухар
CAMCOH

Аз съм : Male
Драгоценни камъчета оставих : 2712
В този свят съм : Мечтател
По душа съм : Идеалист
Думите ми в злато са... : 3523
Реверанси : 253
Довя ме вятърът тук на : 03.06.2009

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeНед 11 Окт - 6:46:17

И така...

41-вата Неделя, тази година

ТЕМА НА ДЕНЯ:

ЗАЩО НЕ СПИТЕ НОЩЕМ?



Звездите ли броите, в легло ли се въртите (и с кого ли wink), пишете си стихчета или просто чатите. А може и нещо друго да правите...?

Аз обикновено спя. Обаче понеже напоследък се будя в странни часове, съм си заредил телефона с един сериал и гледам, ако не спя. Понякога пиша. Или чета книги. Не винаги е било така, но в последно време - тази година примерно - така. Май ежедневието е повече от натоварено и мозъка после продължава на автопилот и не може да поспи, миличкия... vergessen
Върнете се в началото Go down
http://www.stihovebg.com/authors_info/author/CAMCOH/
Gentiana
Dark Gothic Queen
Dark Gothic Queen
Gentiana

Аз съм : Female
От Запад : Scorpio Драгоценни камъчета оставих : 6401
Събраха се години : 149
След първия дъх на : 02.11.1874
В този свят съм : КралицатА
По душа съм : Нощна пеперудА
Думите ми в злато са... : 6593
Реверанси : 207
Довя ме вятърът тук на : 28.06.2007

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeНед 11 Окт - 11:45:37

защо не спя нощем rose
ами, май най-простичкият отговор е, защото не ми се спи Question
но на мен и денем не ми се спи много, просто нямам нужда от много сън, обичайното ми бе да съм будна до около 3-4-5, понякога и повече(дори без да лягам) и после да спя до към 11(ключовият час , в който се будя обикновено)
Е, сега, когато пак съм на работа, не мога да си позволя този ритъм и се налага да си легна около 2-3 , за да мога да стана към 8 и в 11 да съм на работа в училище тема на ДЕНЯ 650269930
А иначе сънят ми е спокоен и непробуден(поне така си мисля, нали не мога да се видя отстрани Question )
Но някой бе казал, че сънят е една малка смърт... така че предпочитам през повечето време да съм жива wink
Върнете се в началото Go down
http://aspasia-gentiana.blogspot.com/
Тя
дух свети
дух свети
Тя

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 2099
В този свят съм : светулка
По душа съм : череша
Думите ми в злато са... : 932
Реверанси : 55
Довя ме вятърът тук на : 06.08.2007

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeНед 11 Окт - 15:37:17

защото ми е скучно Question
Абе, честно, не знам защо не спя. Просто не ми се получава. И преди спях по малко, но тука последните дни съвсем ми се прецака режима. Заспивам към 6 следобед, защото просто нямам сили да държа очите си отворени, събуждам се към 8 вечерта, цяла нощ броя звезди, мухи и прочее, към 5 и половина - 6 сутринта заспивам пак, спя до 8, 8 и нещо, закъснявам за работа /всеки ден/ и така...Спя по 2 пъти поне тема на ДЕНЯ 650269930
Но защо така се изчанчих, идея нямам...
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeНед 11 Окт - 21:30:11

Аз обичам да спя, но нямам време за него... Когато спя сънувам- аз винагуи сънувам и често мога да си подбера съня тема на ДЕНЯ 650269930 Но искам да прочета и видя толкова много неща, да насътворя още хиляди, а времето все не ми стига. Денем: работа, дом , задачи и неостава за мен.. Нощем, когато цялата къща утихне, мога да се потопя и да реласкирам. Затова неспя. Мисля, че си почивам покачествено като изтоща докраен предел тялото, но дам храна за ума и душата....
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
Самодива
виконтеса Лекостъпа
виконтеса Лекостъпа


Аз съм : Female
От Запад : Pisces на Изток : Snake
Драгоценни камъчета оставих : 627
Събраха се години : 47
След първия дъх на : 12.03.1977
В този свят съм : каквото си пожелаеш
По душа съм : търсач на невъзможното
Думите ми в злато са... : 969
Реверанси : 73
Довя ме вятърът тук на : 23.09.2009

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeПон 12 Окт - 8:07:15

Защо не спя нощем ли? Интересен въпрос, наистина. Това си е точно самодивското време, не бива да се пропилява в сън. Има и по-интересни неща, които може да прави човектема на ДЕНЯ 650269930)
А почивката може да се навакса по много други начинитема на ДЕНЯ 650269930
Върнете се в началото Go down
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeПон 12 Окт - 10:12:24

темата на деня


за ден- понеделник, някой си, началото на новата седмица



Какво ме кара да ставам сутрин???




Мен лично звън на аларма- нищо друго. Така е като си лягам късно... Понякога много ми се иска да се излежавам докъсно в тишина и да стана чак в късния следобед...
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
Самодива
виконтеса Лекостъпа
виконтеса Лекостъпа


Аз съм : Female
От Запад : Pisces на Изток : Snake
Драгоценни камъчета оставих : 627
Събраха се години : 47
След първия дъх на : 12.03.1977
В този свят съм : каквото си пожелаеш
По душа съм : търсач на невъзможното
Думите ми в злато са... : 969
Реверанси : 73
Довя ме вятърът тук на : 23.09.2009

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeПон 12 Окт - 10:45:17

Зависи какъв ден ми се очертава. Понякога ставам с удоволствие, друг път - не.
Но каквото и да се случва - мисълта за първото кафе бързо ме "измъква" от леглототема на ДЕНЯ 650269930)
Върнете се в началото Go down
Тя
дух свети
дух свети
Тя

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 2099
В този свят съм : светулка
По душа съм : череша
Думите ми в злато са... : 932
Реверанси : 55
Довя ме вятърът тук на : 06.08.2007

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeПон 12 Окт - 11:11:49

skyblueirina написа:

Мен лично звън на аларма- нищо друго.

И мен това. Иначе си мисля, че няма сила на света, дето да може да ме измъкне от леглото, при положение, че тъъъъкмо съм заспала.
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
jina
дух свети
дух свети


Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 1044
Думите ми в злато са... : 908
Реверанси : 54
Довя ме вятърът тук на : 01.09.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeПон 12 Окт - 14:59:07

И аз ставам с алармата, макар че имам някакво изкривяване и си се будя всяка нощ по два-три пъти, защото винаги си мисля, че алармата е звъннала, а пък аз не съм я чула и ще закъснея за работа, та поглеждам навън и като видя колко е тъмно и безлюдно решавам, че имам още време и си заспивам пак и така до следващия час (това се случва през около час) и интересното е, че като се събудя така и съм страшно бодра. Обаче вече третото будене е от алармата и тогава с мъка отлепвам клепачи и ставам. Аз си го обяснявам, че просто часът ми на ставане е много неподходящ и ме заварва винаги в дълбоката ми фаза на съня, докато когато си се будя сама, явно спя съвсем леко. То и затова се будя сигурно де тема на ДЕНЯ 650269930 Та така тема на ДЕНЯ 650269930
Върнете се в началото Go down
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeВто 13 Окт - 10:00:23

днес в дъждовния вторник /поне тук/ темата нека да е :

какво си правите когато вали?


аз лично обичам да се разхождам дори и да се измокря, облаците са като живи и е ммм... приказка тема на ДЕНЯ 650269930
или с книжка и чака топло кафе, но до прозореца за да съм до капките.. някак ме привличат...
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
Тя
дух свети
дух свети
Тя

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 2099
В този свят съм : светулка
По душа съм : череша
Думите ми в злато са... : 932
Реверанси : 55
Довя ме вятърът тук на : 06.08.2007

тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitimeВто 13 Окт - 10:37:53

Хм...при мене е слънчево, топло и вее грандиозен вятър. За сега тема на ДЕНЯ 650269930
А когато завали /предполагам - довечера/ ще ме хванат всички музи. Обикновено така става. А иначе - предпочитам класиката в жанра - да спя, унесена от трополеното на капките по стъклата. Ама рядко се случва тема на ДЕНЯ 650269930
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
Sponsored content




тема на ДЕНЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down

тема на ДЕНЯ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Code Name: Lilith :: Архххиввв-