Follow me.... I'm your sorrow in your dream
 
ИндексMystic moonТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 
 

тема на ДЕНЯ

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
CAMCOH
херцог Бяла сова-златен минзухар
херцог Бяла сова-златен минзухар
CAMCOH

Аз съм : Male
Драгоценни камъчета оставих : 2712
В този свят съм : Мечтател
По душа съм : Идеалист
Думите ми в злато са... : 3523
Реверанси : 253
Довя ме вятърът тук на : 03.06.2009

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeПет 6 Ное - 22:00:21

По мои спомени, книжка не се взима, а се дава... тема на ДЕНЯ - Page 5 650269930
Върнете се в началото Go down
http://www.stihovebg.com/authors_info/author/CAMCOH/
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeПет 6 Ное - 22:30:06

ъъъ ииии

темата за уикенд-а:

какво правите през ваканциите- грипни, зимни, дървени, летни и т.н.


Нетрябва ли и възрастните да имат ваканциии???
Искам си ваканциятаааааааааааааааааааааааааааааааа ;(
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
CAMCOH
херцог Бяла сова-златен минзухар
херцог Бяла сова-златен минзухар
CAMCOH

Аз съм : Male
Драгоценни камъчета оставих : 2712
В този свят съм : Мечтател
По душа съм : Идеалист
Думите ми в злато са... : 3523
Реверанси : 253
Довя ме вятърът тук на : 03.06.2009

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeСъб 7 Ное - 10:59:14

skyblueirina написа:

Искам си ваканциятаааааааааааааааааааааааааааааааа ;(

И аз, и аз... Милейди, ако я намерите някъде, запазете ми малко.

Не съм бил във ваканция от... не помня от кога. И все се случва така, че не си ползвам отпуската.
Върнете се в началото Go down
http://www.stihovebg.com/authors_info/author/CAMCOH/
Dulce_Insoportabla
инфанта Кристална роза
инфанта Кристална роза
Dulce_Insoportabla

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 55
Думите ми в злато са... : 51
Реверанси : 3
Довя ме вятърът тук на : 21.02.2009

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeНед 8 Ное - 21:48:30

Почивам си,какво може да се прави. тема на ДЕНЯ - Page 5 650269930 ии се радвам на свободното си време,подхващам и някоя интересна книжка.
Върнете се в началото Go down
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeПон 9 Ное - 9:20:55

тема на деня
в понеделник
09.11.09

Да се върнем пак на болестите.... Като бабите. Ама много са ми смешни тези дето се разхождат с маски на устите... Дали неприграват
???


Последната промяна е направена от skyblueirina на Пон 9 Ное - 16:31:16; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
Тя
дух свети
дух свети
Тя

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 2099
В този свят съм : светулка
По душа съм : череша
Думите ми в злато са... : 932
Реверанси : 55
Довя ме вятърът тук на : 06.08.2007

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeПон 9 Ное - 14:13:15

Уфф, не знам хората ли преиграват, или медиите. Грипът си е грип като грип, обаче понеже друга година никой не се хваща да брои хората, починали вследствие на усложненията от грипа, паника няма. А грип си имааа. Сега от всякъде ни облъчват с това, колко болни има, колко умрели, как тамифлу лекува ... Дръжки, аз и без тамифлу оздравях. Обаче обикновения грип се лекува с обикновени лекарства, а А(H1N1) - с необикновени - тамифлу, с цена 38 лв.
Айде няма нужда! Вчера четох в един блог нещо, дето искрено ме развесели.
Че симптомите на свинския грип били същите, като на обикновения. Усложненията - и те същите. Само лечението различно. Мамка му и прасе!
[You must be registered and logged in to see this link.]

Обаче искам да кажа, че си беше зловещо вчера следобед като минах през една детска площадка, празна, само на една пейка стояха две момченца, 7-8 годишни, с маски на лицата. Почувствах се като в "Щамът Андромеда" или поне като след някаква гигантска авария...Едно такова чувство на безнадеждна обреченост.
Човешката психика е много крехко нещо. Всеки лекар, вероятно, помни как докато е студентствал и е изучавал симптомите на болестите е добивал някои от тях. Мисля, че ако достатъчно дълго си внушаваме, че ни има нещо, то непременно ще ни сполети. Защото тялото реагира на заповедите на мозъка.
Вярно, че вирусите са си вируси, и трябва адекватно лечение. Но адекватно не значи непременно безумно скъпо. А и медиите не правят никаква добра услуга на хората с тези черни хроники. Паниката никога не е добър съветник.
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeПон 9 Ное - 16:30:51

Ми да! Именно това имах в предвид. Като във филм на ужасите сме... Ама несмеех да го кажа да не би да е самовнушение... Но когато беше "птичи грип" поне пилешкоро бе на далавера. Тогава се запасихме с комшииката ми с бутчета, а сега.. Грип има, и наименование си има, ама защо свинското си държи цена.. Хмм .
Надушвам спекула...
Но за сметка на всички останали аптеките поне няма да усетят кризата... Това е умишлено... Конспирация се носи из въздуха....
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
CAMCOH
херцог Бяла сова-златен минзухар
херцог Бяла сова-златен минзухар
CAMCOH

Аз съм : Male
Драгоценни камъчета оставих : 2712
В този свят съм : Мечтател
По душа съм : Идеалист
Думите ми в злато са... : 3523
Реверанси : 253
Довя ме вятърът тук на : 03.06.2009

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeПон 9 Ное - 22:32:59

Ами така става тя... С антибиотик се оправяме за седем дни, но без антибиотик - влачим се цяла седмица... Гледайте SiCKO, ако не сте, и това е. Фармацевтична мафия. hearts

Сега... за цената на свинското - сещам се единствено за няколко вица в стил "Мечо пух и Прасчо", при които на Прасчо му предстои да... сещате се (да не навлизаме в подробности, че ще изгубим детската аудитория).


Не знам дали е редно да отварям нова тема, но по повод утрешния ден си спомням един виц от зората на демокрацията, в който се казваше, че Мойсей разхождал евреите из пустинята 40 години, за да се сменят поколенията.

Как мислите, дали сме на средата на "прехода"?

А като казах Мойсей, се сещам за един друг виц... пардон, това е за друга тема... flowers
Върнете се в началото Go down
http://www.stihovebg.com/authors_info/author/CAMCOH/
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeВто 10 Ное - 8:38:37

CAMCOH написа:
отварям нова тема, но по повод утрешния ден си спомням един виц от зората на демокрацията, в който се казваше, че Мойсей разхождал евреите из пустинята 40 години, за да се сменят поколенията.

Как мислите, дали сме на средата на "прехода"?

А като казах Мойсей, се сещам за един друг виц... пардон, това е за друга тема... flowers

Темата днес е на Самсон тема на ДЕНЯ - Page 5 650269930 за което благодаря... Хубаво е да те отмен и някой
Та- честит ден на началото на прехода 10.11
само г'дето е няколко десетки години по-късно 2009



Лично за мен прехода сме го минали. Аз и моите набори дори непомнят да са работили на "държаван работа" та сме навикнали да се доказваме... Май вече е новмври и прехода е отминал. Въпроса е хората дали са се осъзнали или още бленуват равенство. Не е тайна, че всички попринцип сме равни, но някой са по-равни. И защото хората се раждат с различнни дарби или данни/ в зависимост от предпочитанита за думата/ някой им е отредено фиическа а на други умствена работа. Има хора каращи джип и други с голф- който за каквото е роден. Неможеш да пуснеш индианците в мезонет, защото няма да знаят какво да правят там. Навярно единия ще накладе огън от ламината, и ще прави димни сигнали на съседа отсреща..
Та така. Поне за мен.
Аз казах.
Хау.

wink
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
Тя
дух свети
дух свети
Тя

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 2099
В този свят съм : светулка
По душа съм : череша
Думите ми в злато са... : 932
Реверанси : 55
Довя ме вятърът тук на : 06.08.2007

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeВто 10 Ное - 13:26:16

Според мен за нас тези 40 години са нужни не толкова, за да се сменят поколенията, колкото да изчезне напълно поколението на управляващите. Щото за никой не е тайна, че всички, които си били из властта преди 10.11. си останаха пак там и след това. Всеки си създаде партийка и си прилапа по парче от баницата. А народът...какво - който е работил преди, работи и сега.
Вярно, от по-старите поколения ми се струва, че са малко...как да кажа, някак овчедушни - свикнали са да са стадо и да чакат да им се каже какво да правят.
Нормално е те да изпитват носталгия по удобното време, в което не им се е налагало да се доказват, а само покорно да изпълняват. Но и това ще мине.
Иначе, комунизмът е една прекрасна илюзия. Но не и е писано да съществува измежду човеци тема на ДЕНЯ - Page 5 650269930 Утопия. Не сме дорасли духовно, просто. Нужен е алтруизъм, но на хората не ни е заложен.
Тъй че комунизъм, ръководен от човеци - тц, няма такова нещо!
И Маркизата е права - всеки се ражда с различни възможности - тъй че всекиму според възможностите.
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
Боримир
лорд Протектор
лорд Протектор
Боримир

Аз съм : Male
От Запад : Scorpio Драгоценни камъчета оставих : 1089
Събраха се години : 133
След първия дъх на : 13.11.1890
В този свят съм : ДЪХ
По душа съм : ИМАГИНЕРЕН
Думите ми в злато са... : 1087
Реверанси : 51
Довя ме вятърът тук на : 22.10.2008

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeВто 10 Ное - 19:04:01

ОщЕ 40 ГОДИНИ НЯМА ДА СТИГНАТ ДА СЕ ИЗЛЕЗЕ ОТ ПРЕХОДА, КОГАТО ВЪРВИМ В ПОСОКА ОБРАТНА НА ДВИЖЕНИЕТО
Върнете се в началото Go down
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeСря 11 Ное - 13:42:42

сряда 11.11.2009 -хармонично число
темата днес:


да си припомним поверията- някога когато бях дете имаше поверие, че ако елунеш циферблатая на часовника в 10 часа 10 минути и 10 секунди щяло да ти се случи "нещото" дето е хубаво.. какво нещо вече непомня, но имаше една истерия да налучкаш часа и една лудо целуване -- детска работа. вие помните ли това?
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
Тя
дух свети
дух свети
Тя

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 2099
В този свят съм : светулка
По душа съм : череша
Думите ми в злато са... : 932
Реверанси : 55
Довя ме вятърът тук на : 06.08.2007

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeСря 11 Ное - 18:47:10

Question Question Question
Помняяяяяя тема на ДЕНЯ - Page 5 650269930
Ама при нас суеверието беше, че трябва да си намислиш желание и да целунеш 3 пъти циферблата. И на всичко отгоре беше не само за 10 часа и десет минути, ми за всеки час, дето съвпада с минутите. И с приятелката ми, когато много искахме нещо, по цял ден целувахме часовниците, като се почне от 09:09, та до 22:22. Дебнехме минутките и като дойдеха - стой, та гледай! И когато нещото, което сме си пожелали се случи, бяхме убедени, че е само и единствено задето сме целували часовника. А ако не се случеше просто не можехме да проумеем що така, уж съвсем старателно целувахме, на всеки час, пък на...то не станало...
Детски акъл, какво да очакваш... Ама той сега не че е по читав де. Пак само глупости виреят из главата ми Question
Върнете се в началото Go down
http://caribiana.blogspot.com/
skyblueirina
МаркизатА- златен минзухар
МаркизатА- златен минзухар
skyblueirina

Аз съм : Female
Драгоценни камъчета оставих : 6344
В този свят съм : Маркизата
По душа съм : пазителка на тайни
Думите ми в злато са... : 6415
Реверанси : 149
Довя ме вятърът тук на : 21.08.2008

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeПет 13 Ное - 9:13:21

темата днес- петък 13.11.09

ами темата е късмета!


Да си кажем кога ни върви най- много. Лично аз съм забелязала, че когато нещо се скапе после непременно повлича още няколко неща, и колкото повече се яосвам толкова по-лошо става. А когато подминавм неприяното "нещо" със заучени реплики от рода на "случва се" на лошият късмет му скава скучно и се маха. За добрия късмет.. ами незнам.. той си е кацнал на рамото ми и си е с мен. Постоянно намирам 4 листни детелини и ги подарявам, но това е защото знам как да ги викам... Трябва само да въввите ба-бни-чко, и да броите до 4 и те сами излизат... Но шшшшт това е нашата тайна wink
Върнете се в началото Go down
http://skyirina.blogspot.com
CAMCOH
херцог Бяла сова-златен минзухар
херцог Бяла сова-златен минзухар
CAMCOH

Аз съм : Male
Драгоценни камъчета оставих : 2712
В този свят съм : Мечтател
По душа съм : Идеалист
Думите ми в злато са... : 3523
Реверанси : 253
Довя ме вятърът тук на : 03.06.2009

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeПет 13 Ное - 9:25:03

Ами освен, че ще се съглася с Маркизата, ще добавя следния брадясал виц:

Седи си един човек в църквата и плаче. "Господи, моля те, нека спечеля от тотото, моля те, нека спечеля от тотото." Всеки ден така, цяла година. Един ден се чул от някъде ядосан гръмовен Глас: "Ами вземи пусни един фиш, бе!!!"

Така че, както е казал народа - "Помогни си сам, че да ти помогне и Господ". Демек - животът е 99% усилия и 1% късмет. тема на ДЕНЯ - Page 5 650269930
Върнете се в началото Go down
http://www.stihovebg.com/authors_info/author/CAMCOH/
Самодива
виконтеса Лекостъпа
виконтеса Лекостъпа


Аз съм : Female
От Запад : Pisces на Изток : Snake
Драгоценни камъчета оставих : 627
Събраха се години : 47
След първия дъх на : 12.03.1977
В този свят съм : каквото си пожелаеш
По душа съм : търсач на невъзможното
Думите ми в злато са... : 969
Реверанси : 73
Довя ме вятърът тук на : 23.09.2009

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeПет 13 Ное - 10:35:17

Петък 13 е хубав ден, обикновено ми върви. Или в най-лошият случай, не се случва нищо особено.
Детелини съм намирала много, без да ги търся. Така че, не се знае кой кого намиратема на ДЕНЯ - Page 5 650269930)
За мен късмет е вътрешното равновесие и позитивното мислене - ако имаме тях, всичко друго се подрежда, понякога дори по-добре, отколкото сме си представяли, че е възможнотема на ДЕНЯ - Page 5 650269930
Върнете се в началото Go down
катето
контеса Чар
контеса Чар
катето

Аз съм : Female
От Запад : Gemini на Изток : Rooster
Драгоценни камъчета оставих : 1743
Събраха се години : 42
След първия дъх на : 19.06.1981
В този свят съм : Катето
По душа съм : Вихрушка
Думите ми в злато са... : 1334
Реверанси : 66
Довя ме вятърът тук на : 05.11.2008

тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitimeПет 13 Ное - 19:46:33

Включвам се по темата с една тибетска (ако не се лъжа) поговорка: "Да трупаш любов носи късмет.Да трупаш омраза ражда трагедии".
Смея да твърдя,че съм родена под щастлива звезда,но определено късмета повече си го изработвам отколкото да ми идва ей така...И все пак с малко повече обичане всичко става някак по-леко и поносимо
тема на ДЕНЯ - Page 5 69253
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




тема на ДЕНЯ - Page 5 Vide
ПисанеЗаглавие: Re: тема на ДЕНЯ   тема на ДЕНЯ - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down

тема на ДЕНЯ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Code Name: Lilith :: Архххиввв-